namaz
Namaz duaları

Kunut Duaları


Allâhumme innâ nesteînuke ve nestağfiruke ve nestehdik. Ve nu’minu bike ve netûbu ileyk. Ve netevekkelu aleyke ve nusni aleykel-hayra kullehu neşkuruke ve lâ nekfuruke ve nahleu ve netruku men yefcuruk.

Allahım! Senden yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, sana tevbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek seni hayır ile överiz. Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkar etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkar eden ve sana karşı geleni bırakırız.

 

 

 

Allâhumme iyyâke na’budu ve leke nusalli ve nescudu ve ileyke nes’a ve nahfidu nercû rahmeteke ve nahşâ azâbeke inne azâbeke bilkuffâri mulhık.

Allahım! Biz yalnız sana kulluk ederiz. Namazı yalnız senin için kılarız, ancak sana secde ederiz. Yalnız sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. İbadetlerini sevinçle yaparız. Rahmetinin devamını ve çoğalmasını dileriz. Azabından korkarız, şüphesiz senin azabın kafirlere ve inançsızlara ulaşır.

13 thoughts on “Kunut Duaları

  1. merhaba hocam. Ben sahra allah razı olsun o kadar güzel bir siteki. ama ben diyorumki bu site böyle kitap şeklinde olsun. bütün sureler o kitabın içinde olsun.

  2. BEN AJDA ADA SU.. SİZİ GÖRMEDİM AMA SEVİYORUM. AYNEN BENDE SAHRA ARKADAŞIMIZA KATILIYORUM. AKILLICA BİR FİKİR ÖYLE OLURSA BÜTÜN SURELER İÇİN SİZİN SİTE KULLANILIR 🙂 mesela biz bu siteyi açınca kitap olacak. yanında çevirme işareti olcak ona tıklıcaz kunut duaları çıkacak sonra bitanedaha sayfa çevircez subuhaneke bitanedaha fatiha böyle böyle bnce siteniz çok kullanılır 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir