Kunut Duaları


Allâhumme innâ nesteînuke ve nestağfiruke ve nestehdik. Ve nu’minu bike ve netûbu ileyk. Ve netevekkelu aleyke ve nusni aleykel-hayra kullehu neşkuruke ve lâ nekfuruke ve nahleu ve netruku men yefcuruk.

Allahım! Senden yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, sana tevbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek seni hayır ile överiz. Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkar etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkar eden ve sana karşı geleni bırakırız.

 

 

 

Allâhumme iyyâke na’budu ve leke nusalli ve nescudu ve ileyke nes’a ve nahfidu nercû rahmeteke ve nahşâ azâbeke inne azâbeke bilkuffâri mulhık.

Allahım! Biz yalnız sana kulluk ederiz. Namazı yalnız senin için kılarız, ancak sana secde ederiz. Yalnız sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. İbadetlerini sevinçle yaparız. Rahmetinin devamını ve çoğalmasını dileriz. Azabından korkarız, şüphesiz senin azabın kafirlere ve inançsızlara ulaşır.

Sevebilirsin...

13 Yanıt

 1. ahmet efe diyor ki:

  bu sayfayı sizede öneriyorum

 2. namaz diyor ki:

  hocam allah razı olsun bende açıcam bir site inşallah.

 3. sude diyor ki:

  çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙂

 4. engin diyor ki:

  Allah razi olsun

 5. arda diyor ki:

  süper tavsiye ederim

 6. sahra diyor ki:

  merhaba hocam. Ben sahra allah razı olsun o kadar güzel bir siteki. ama ben diyorumki bu site böyle kitap şeklinde olsun. bütün sureler o kitabın içinde olsun.

 7. sahra diyor ki:

  bence çok güzel olur sayfayı çevirince sure çıksın !

 8. AJDA ADA SU diyor ki:

  BEN AJDA ADA SU.. SİZİ GÖRMEDİM AMA SEVİYORUM. AYNEN BENDE SAHRA ARKADAŞIMIZA KATILIYORUM. AKILLICA BİR FİKİR ÖYLE OLURSA BÜTÜN SURELER İÇİN SİZİN SİTE KULLANILIR 🙂 mesela biz bu siteyi açınca kitap olacak. yanında çevirme işareti olcak ona tıklıcaz kunut duaları çıkacak sonra bitanedaha sayfa çevircez subuhaneke bitanedaha fatiha böyle böyle bnce siteniz çok kullanılır 🙂

 9. Adamın Teki diyor ki:

  Allah Razı Olsun 🙂

 10. Öylesine Biri diyor ki:

  Allah Razı olsun çok işime yaradı hemen ezberleniyormuş zaten 😀

 11. sanane diyor ki:

  arkadaş doğru söylüyosunuz

 12. Hey diyor ki:

  Teşekkür siteyi biraz daha genişletelim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir